PODSTAWY CUKIERNICTWA

Warsztaty – idealne dla początkujących, którzy chcą poznać podstawy sztuki cukierniczej i nauczyć się tworzenia wypieków takich jak:

  • ptysie,
  • eklerki,
  • Paris-brest,
  • ciastko wegetariańskie,
  • bezy,
  • tarty.

 

W trakcie warsztatów, doświadczony cukiernik Krzysztof Kopciński wprowadzi Was w świat słodkiej sztuki, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nauczy, jak przygotować ciasta i kremy, formować ciastka oraz dobierać smaki i ozdoby, tak by wasze wypieki wyglądały i smakowały doskonale.

Warsztaty to wspaniała okazja, aby poznać innych pasjonatów cukiernictwa i spędzić miło czas w atmosferze słodkiej kreatywności.

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą Wam na dalsze rozwijanie swojej pasji i tworzenie wypieków na najwyższym poziomie.

Nie czekajcie i dołączcie do nas – z pewnością będzie to niezapomniane doświadczenie!

 

Warsztaty cukiernicze z Krzysztofem Kopcińskim – nauka, inspiracja i mnóstwo słodkich smaków!

Krzysztof Kopciński były Szef cukierni w N31 restaurant&bar, prestiżowej restauracji w Warszawie, której właścicielem jest znany mistrz kulinarny Robert Sowa.

Oprócz tego wiele lat współpracował z Sową w jego Studiu Kulinarnym oraz pełnił funkcję Trenera Narodowej Reprezentacji Polski Juniorów na Olimpiadzie Kulinarnej Luxemburg 2014, wraz z którą zdobył dwa brązowe medale.

Obecnie Trener w Międzynarodowej Szkole Kulinarnej Ashanti w Łodzi

Zdobywał doświadczenie i rozwijał swoje umiejętności, odbywając staże i szkolenia u najlepszych szefów kuchni i cukierni, zarówno w kraju jak i za granicą. Mawia, że „kluczem do sukcesu w zawodzie cukiernika jest upór, ciężka praca oraz przede wszystkim pasja”

Cukiernictwo stanowi dla niego niekończące się wyzwanie i radość eksperymentowania. Jego autorskie desery zaskakują smakiem i formą, w jakiej są podane, stanowiąc prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej w różnorodnych formach.

Cena: 499 zł/ os.

Zapisz się na warsztaty

napisz do nas: info@akademiagrillowania.pl

PODSTAWY CUKIERNICTWA?

Termin: piątek 22.09.2023 , godz. 11.00-16.00
Czas trwania warsztatów: 5 godz.
Miejsce warsztatów: Akademia Grillowania Grillsklep, ul. Puławska 48, Piaseczno
Kwota: 499 zł / os. (cena brutto)

 

Potwierdzenie terminu pod numerem:   +48 22 290 21 31

albo poprzez wiadomość mailową: info@akademiagrillowania.pl