WOŁOWINA WCALE NIE JEST TRUDNA

Termin: 14.06.2024 – Piątek, godzina 18:00

 

Warsztaty: „WOŁOWINA WCALE NIE JEST TRUDNA”

 

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty grillowania, podczas których poznamy tajniki przygotowania wołowiny o wysokiej zawartości kolagenu. Prowadzić je będzie doświadczony szef kuchni, Dominik Moskalenko – uznawany za „Neostradamusa Polskiej Gastronomii”.

Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieć okazję zapoznać się z różnymi elementami wołowiny, takimi jak policzki wołowe, goleń wołowa, świeca wołowa czy żeberka wołowe. Dominik Moskalenko poprowadzi nas przez proces grillowania tych wyjątkowych kawałków mięsa, odkrywając przy tym sekrety, które sprawią, że przygotowanie wołowiny stanie się łatwe i satysfakcjonujące.

Nie przegap okazji, aby poznać tajniki grillowania wołowiny z prawdziwym ekspertem kulinarnym! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do naszej grilowej przygody.

 

Dominik Moskalenko to uznany szef kuchni z bogatym doświadczeniem zawodowym. Ukończył szkołę gastronomiczną przy ulicy Poznańskiej w Warszawie, a następnie zdobywał doświadczenie w najlepszych restauracjach w Polsce i za granicą. Pracował m.in. w warszawskim hotelu Bristol, gdzie miał okazję pracować u boku znanych mistrzów kuchni. Kolejne pięć lat spędził w Londynie, gdzie pracował w topowych restauracjach Le Caprice i Scotts Of Mayfair na stanowisku Chef de partie, a następnie awansował na pozycję Sous Chef.

Po powrocie do Polski Dominik Moskalenko został szefem kuchni w restauracji Pomidoro w podwarszawskim Konstancinie, gdzie zdobył uznanie wśród krytyków kulinarnych. Współpracował również z Wojciechem Modestem Amaro w restauracji Amber Room przy Polskiej Radzie Biznesu.

Dominik Moskalenko jest wyróżniany za swoje umiejętności kulinarne i pomysłowość w tworzeniu nowych dań. Obecnie współwłaściciel firmy „Sekrety Szefa Kuchni”, która produkuje skoncentrowane wywary „Demi Glace”.

 


Termin:
14.06.2024 – Piątek, godzina 18:00

Czas trwania warsztatów: 3-4 godziny
Miejsce warsztatów: Akademia Grillowania Broil King, ul. Puławska 48, Piaseczno
Kwota: 449 zł

 

Potwierdzenie terminu pod numerem:   +48 22 290 21 31

albo poprzez wiadomość mailową: info@akademiagrillowania.pl