Grillujemy w tygodniu i w soboty | tel. +48 578 22 10 10

Warsztaty i spotkania firmowe

szpikulec

Klienci o nas

Warsztaty grillowania to najlepszy sposób na cudowny początek weekendu!!!

Marek

Warsztaty grillowania to świetny nietuzinkowy sposób na piątkowy wieczór z małżonką. Było przepysznie, ciekawie i do tego nauczyłem się jak dobierać i prawidłowo przygotowywać mięso do grillowania. Chyba zostanę stałym bywalcem Akademii.

Jerzy

Warsztat Frutti Di Mare okazał się wspaniałą lekcją przygotowania i grillowania owoców morza i ryb. To był cudowny wieczór z wykwintną i niezapomnianą ucztą. Polecam gorąco!

Renata

Na najwyżym poziomie

Niezapomniane spotkania

Prefekcja grillowania, wykwintna integracja

Akademia Grillowania jest pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce. Powstała, abyśmy mogli dzielić się z Wami naszą pasję do grillowania, a także uczyć wykorzystywać maksymalny potencjał kulinarnych doznań, jakie oferuje sztuka grillowania.

Mieścimy się w przestronnym budynku w Piasecznie pod Warszawą. Na naszych warsztatach gościmy zarówno kameralne grupy, jak również organizujemy eventy biznesowe na większą ilość osób.

Dzięki odpowiedniej liczbie profesjonalnych kucharzy, każdy może liczyć na fachowe konsultacje i czynny udział w procesie przygotowania potraw od podstaw. Każde warsztaty finalizujemy degustacją dobrego wina i samodzielnie ugrillowanych potraw.

  • Piaseczno, ul. Puławska 48

    Akademia Grillowania / Grill Sklep Weber

  • +48 501 711 522
  • info@akademiagrillowania.pl

    Masz pytania, chcesz zarezerwować termin? Napisz.