Grillujemy w tygodniu i w soboty | tel. +48 578 22 10 10

Akademia Grillowania

patronat:
Z miłości do dobrego jedzenia

Grillujemy z Wami

Stworzyliśmy pierwszą, stacjonarną Akademię Grillowania w Polsce, ponieważ chcemy propagować wiedzę na temat dobrego jedzenia i korzystania z grilla przez okrągły rok.

Akademia Grillowania jest pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce. Powstała, abyśmy mogli dzielić się z Wami naszą pasję do grillowania, a także uczyć wykorzystywać maksymalny potencjał kulinarnych doznań, jakie oferuje sztuka grillowania.

Na grillowaniu znamy się jak nikt. Nasze życie kręci się wokół grilli, a pomysł na Akademię zrodził się już dawno temu. Dzięki współpracy z profesjonalnymi Grill Masterami, udało nam się zbudować kompletną i nowoczesną przestrzeń, w której odkrywamy przed Wami cały świat smaków i różnorodności przygotowanych na grillu.

Mieścimy się w przestronnym budynku w Piasecznie pod Warszawą. Na naszych warsztatach gościmy zarówno kameralne grupy jak również organizujemy eventy biznesowe na większą ilość osób.

Dzięki odpowiedniej liczbie profesjonalnych kucharzy, każdy może liczyć na fachowe konsultacje i czynny udział w procesie nauki oraz przygotowania potraw od podstaw. Każde warsztaty kończą się degustacją dobrego wina i samodzielnie ugrillowanych potraw.

Master Chefs

Nasi eksperci

Andrzej Andrzejczak

Grill Master

Dominik Moskalenko

Grill Master

Jerzy Sobieniak

Grill Master

Julian Karewicz

Grill Master

Mariusz Jeznach

Grill Master
Smak i Jakość

Galeria najlepszych wrażeń

Kontakt:

 • Piaseczno, ul. Puławska 48

  Akademia Grillowania  

 • +48 578 22 10 10

  Pracujemy w pon-pt w godzinach 11.00 do 19.00
  Grillujemy w piątki od 18.00 i soboty od 16.00

 • info@akademiagrillowania.pl

  Masz pytania, chcesz zarezerwować termin warsztatu? Napisz.